Колледж жаңалықтары

Құттықтаймыз!

20.04.2018 ж. Астана қ. «Көлік және коммуникация колледжі» МКҚК «XXI ғасырдағы ғылым және жаңа ұрпақ» атты
Қалалық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысушыларын
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
Ғылыми-конференция қорытындысы бойынша Политехникалық колледждің 23 студенті келесідей нәтижелерге қол жеткізді:
І деңгейлі дипломдар – Пеунов Юрий, Рахимов Илья (жетекші А.Р. Байменова),
ІI деңгейлі дипломдар – Бозаев Арыстан, Кухарик Максим, Константиниди Иван (жетекші А.Р. Байменова), Алкенова Акнур, Айтуарова Камила (жетекші В.Г. Середа), Филипов Борис (жетекші Е.П. Савотина)
ІII деңгейлі дипломдар – Егизбай Хадис, Акст Владислав, Идрисов Амир (жетекші А.Р. Байменова),Емец Виктория (жетекші .Р. Айтбай)
Қатысушы сертификаттары – Карлова Анна (жетекші И.М. Ракишева), Чебатарев Виктор (жетекші Г.Ф.Абдраимова),
Сапарбеков Әлі (жетекші К.Ш.Мажитова),Әбілқайыр Әлішер, Оспанов Руслан (жетекші А.А.Танибергенова), Филипов Борис (жетекші Е.П. Савотина), Алкенова Акнур, Айтуарова Камила (жетекші В.Г. Середа), Абдуманап Айдана (жетекші М.Н. Азбантаева), Пеунов Юрий, Рахимов Илья, Куприенко Вадим, Гордон Александр (жетекші А.Р. Байменова), Сайлаубекова Аружан, Кусаинов Нариман (жетекші Е.А. Есмурзина), Темирбекова Мадина, Жаксылыкова Розанна (жетекші Г.О. Балшикбаева)

Колледж әкімшілігі