Колледж жаңалықтары

«Заманауи ғылымы: теория мен тәжірибенің өзекті мәселелері» тақырыбында Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысуы

«Заманауи ғылым: теория мен тәжірибенің өзекті мәселелері» тақырыбында Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы Астана қаласының Білім басқармасының қолдауымен және «Басқару колледжі» ЖШС ұйымдастыруымен 2017 жылдың 22 желтоқсаныңда өткізілді.

Конференцияға Политехникалық колледжінің 6 оқытушысы қатысып келесі нәтижелерге қол жеткізді:

I деңгейлі дипломНаурзбаева Шакизат Серикбаевна

IІІ деңгейлі диплом – Рахимжанова Дина Нурасиловна

Қатысушы сертификатыКамшибаева Гульнар Жаскайратовна, Жакыпбекова Сауле Алимхановна, Турганбаева Арманай Ураловна, Тлеубаева Орынбике Булатовна.

Конференцияға Политехникалық колледжінің 16 білім алушысы қатысып, келесі нәтижеге қол жеткізді:

ІІ деңгейлі дипломдар – Муратбек Әділбай, Спандияр Дильяра (жетекші
Е.А. Есмурзина),
Чебатарев Виктор (жетекші И.М.Ракишева)

ІII деңгейлі дипломдар – Караванская Виктория (жетекші Ш.С.Наурзбаева)

Қатысушы сертификаттары – Диль Эдуард (жетекші Ж.Д. Нурымов), Фурсов Андрей (жетекші Г.Ж.Камшибаева), Ақылбаева Аяулым, Смагулова Айдана (жетекші А.У. Турганбаева), Бикадамов Даулетияр, Коломыченко Николай, Корчевая Анжелика (жетекші О.Б. Тлеубаева), Муратова Талшын, Ишамбулова Айжан (жетекші К.Ш. Мажитова), Бочина Лидия (жетекші Ж.К.Бертысова), Қуатов Сұңғат, Шарип Думан (жетекші Н.М. Жетембаева)